קצת על מדפסות ועל ציוד למדפסות

ההיסטוריה של המדפסות

המדפסת האלקטרונית הראשונה הייתה EP-101, שהומצאה על ידי חברת Epson היפנית ושוחררה לשוק בשנת 1968. בשנות השמונים של המאה העשרים חלה עלייה חדה בדרישה למדפסות ובאותה עת, מדפסת הסיכות הייתה הנפוצה ביותר, הן בשימוש הביתי והן בשימוש העסקי, וזאת בגלל עלותן הנמוכה באופן יחסי לטכנולוגיות הדפסה אחרות שהיו באותה תקופה. בתחילת שנות התשעים מדפסות הזרקת דיו החליפו את מדפסות הסיכה בשוק הביתי, בשל יכולת הדפסה באיכות גבוהה יותר וגם בכך שהתאפיינו ברעש נמוך יותר. מדפסות אלה כבשו את השוק העסקי בשל עלות הדפסה נמוכה בהדפסה כמותית. כתוצאה מכך נעלמו מהאופק מדפסות סיכה כמעט לחלוטין לקראת סוף שנות התשעים. בתחילת שנות האלפיים החלו לחדור לשוק מדפסות הלייזר, בתחילה הן נקנו בעיקר ע"י חברות ועסקים, אך במשך השנים מחירם ירד בצורה חדה כך שהיום ניתן למצוא מדפסות אלה גם בשוק הביתי.מה עדיף מדפסת לייזר או הזרקת דיו?

על מנת להשוות באופן הוגן את הוצאות התפעול של מדפסות עם מחסנית דיו קטנה יחסית למדפסות לייזר עם מחסנית טונר גדולה ויקרה יותר, כדאי לבדוק את הוצאות התפעול מבחינת עלות לעמוד. מדפסות לייזר עדיפות כשמדובר בכמות גדולה מאוד של הדפסות המחסנית של מדפסת לייזר יקרה יותר מראש דיו אך התפוקה שלה גדולה בהרבה. במרבית המקרים הדפסה במדפסת לייזר הינה מהירה יותר ממדפסת דיו, ועסקים שצריכים להדפיס מסמכים רבים במהירות, ולכן מעדיפים מדפסת זו. מהירות ההדפסה תלויה מאד גם בדגם המדפסת במעבד ובזיכרון. מהירות הדפסה מתבטאת במספר הדפים שאותם אפשר להדפיס בדקה אחת.

במידה ויש לכם עסק עם מדפסת אחת או יותר או שאתם צריכים ציוד למדפסות לבית (ראש דיו מקוריים או תואמים, טונרים מקוריים או תואמים, נייר למדפסת) נשמח לספק לכם את כל הנחוץ במחירים האטרקטיביים ביותר בישראל. אנו משווקים את כל סוגי הדיו למדפסות ועובדים מול לקוחות פרטיים ועסקים רבים. אנו מחזיקים מלאי גדול ציוד ונשמח לצרף אתכם לחוג לקוחותינו.חברת ספידיו אופיס בע"מ - שירותי משרד. הוקמה בשאיפה לספק פתרון זמין ונוח ללקוחות פרטיים ולבעלי עסקים, לכל צרכי המשרד וסביבת המחשב. אנו בספידיו אופיס שואפים לתת מענה כולל לכל לקוחותינו, עסק קטן כגדול יזכה לקבל יחס אישי ומקצועי בכל אחת מהמחלקות בחנות.

בין המחלקות אותן תמצאו בספידיו: דפוס דיגיטלי, גרפיקה, ראשי דיו וטונרים למדפסות, חותמות, ציוד משרדי, ציוד היקפי למחשב,  אביזרים לסלולר. בבית הדפוס אנו מפיקים: פנקסי חשבוניות/קבלות/תעודות משלוח, כרטיסי ביקור, מעטפות, נייר פירמה, הזמנות ועוד. בחברה עובדים אנשי מקצוע עם ניסיון עשיר ותודעת שירות גבוהה, אנו שמחים לעזור ללקוחותינו במציאת הפתרון המתאים ביותר עבורו. לייעוץ אישי אתם מוזמנים להגיע אלינו ולהתרשם מהמבחר ומגוון של מדפסות, ירושלים - רח' פועלי צדק 2

אם ברצונכם לקבל מידע נוסף, אתם מוזמנים להתקשר אלינו לטלפון: 1-700-550088 או צרו קשר כאן.